In het weekend van 29 feb / 1 maart 2020 is in het biljartcentrum van JBV Amorti de nationale finale gespeeld 3-banden klein jeugd.
Nadat er in eerste instantie voor de sluitingsdatum geen aanmeldingen voor deze klasse waren hebben zich er na een volgende oproep alsnog 12 jeugdleden aangemeld.
De 12 deelnemers waren in 2 poules ingedeeld die een halve competitie hebben gespeeld waarna dan de kruisfinales en plaatsingswedstrijden zijn gespeeld.
Uitslagen en standen van de poulewedstrijden;
Poule A | Poule B | |||||||||||
Joris v 't Zelfden | - | Twan Vriens | 2 | - | 0 | Stephan Kortsmit | - | Jamy Rossen | 0 | - | 2 | |
Nick Dudink | - | Tycho Schoofs | 2 | - | 0 | Leon Dudink | - | Merijn van Nispen | 2 | - | 0 | |
Andy Nab | - | Joeri Wilkowski | 2 | - | 0 | Xavier Siahaya | - | Cedric Thiesen | 2 | - | 0 | |
Joris v 't Zelfden | - | Tycho Schoofs | 2 | - | 0 | Merijn van Nispen | - | Jamy Rossen | 0 | - | 2 | |
Nick Dudink | - | Joeri Wilkowski | 2 | - | 0 | Stephan Kortsmit | - | Xavier Siahaya | 0 | - | 2 | |
Andy Nab | - | Twan Vriens | 2 | - | 0 | Cedric Thiesen | - | Leon Dudink | 0 | - | 2 | |
Joris v 't Zelfden | - | Andy Nab | 0 | - | 2 | Xavier Siahaya | - | Jamy Rossen | 2 | - | 0 | |
Tycho Schoofs | - | Joeri Wilkowski | 2 | - | 0 | Merijn van Nispen | - | Cedric Thiesen | 0 | - | 2 | |
Nick Dudink | - | Twan Vriens | 2 | - | 0 | Leon Dudink | - | Stephan Kortsmit | 2 | - | 0 | |
Joeri Wilkowski | - | Twan Vriens | 1 | - | 1 | Cedric Thiesen | - | Stephan Kortsmit | 0 | - | 2 | |
Andy Nab | - | Tycho Schoofs | 2 | - | 0 | Merijn van Nispen | - | Xavier Siahaya | 0 | - | 2 | |
Joris v 't Zelfden | - | Nick Dudink | 2 | - | 0 | Leon Dudink | - | Jamy Rossen | 2 | - | 0 | |
Tycho Schoofs | - | Twan Vriens | 2 | - | 0 | Leon Dudink | - | Xavier Siahaya | 2 | - | 0 | |
Joris v 't Zelfden | - | Joeri Wilkowski | 2 | - | 0 | Jamy Rossen | - | Cedric Thiesen | 2 | - | 0 | |
Nick Dudink | - | Andy Nab | 0 | - | 2 | Merijn van Nispen | - | Stephan Kortsmit | 0 | - | 2 | |
Eindstand poule A | MP - Moy | Eindstand poule B | MP - Moy | |||||||||
Andy Nab | 10 - 0,753 | Leon Dudink | 10 - 0,706 | |||||||||
Joris v 't Zelfden | 8 - 0,736 | Xavier Siahaya | 8 - 0,688 | |||||||||
Nick Dudink | 6 - 0,706 | Jamy Rossen | 6 - 0,474 | |||||||||
Tycho Schoofs | 4 - 0,398 | Stephan Kortsmit | 4 - 0,488 | |||||||||
Twan Vriens | 1 - 0,390 | Cedric Thiesen | 2 - 0,379 | |||||||||
Joeri Wilkowski | 1 - 0,246 | Merijn van Nispen | 0 - 0,282 | |||||||||
Uitslag om 11e en 12e plaats | Uitslag om 9e en 10e plaats | |||||||||||
Joeri Wilkowski | - | Merijn van Nispen | 0 | - | 2 | Twan Vriens | - | Cedric Thiesen | 0 | - | 2 | |
Uitslag kruisfinales om 5e t/m 8e plaats | ||||||||||||
Nick Dudink | - | Stephan Kortsmit | 2 | - | 0 | Tycho Schoofs | - | Jamy Rossen | 0 | - | 2 | |
Uitslag om 7e en 8e plaats | Uitslag om 5e en 6e plaats | |||||||||||
Tycho Schoofs | - | Stephan Kortsmit | 0 | - | 2 | Nick Dudink | - | Jamy Rossen | 2 | - | 0 | |
Uitslag kruisfinales om 1e t/m 4e plaats | ||||||||||||
Andy Nab | - | Xavier Siahaya | 0 | - | 2 | Joris v 't Zelfden | - | Leon Dudink | 2 | - | 0 | |
Uitslag om 3e en 4e plaats | Uitslag om 1e en 2e plaats | |||||||||||
Andy Nab | - | Leon Dudink | 0 | - | 2 | Xavier Siahaya | - | Joris v 't Zelfden | 2 | - | 0 | |
Eindstand | Eindmoyenne | |||||||||||
1.Xavier Siahaya | BC Merpati | Geleen | 0,756 | |||||||||
2.Joris v 't Zelfden | L.B.V. | Driewegen | 0,718 | |||||||||
3.Leon Dudink | Horna | Blokker | 0,669 | |||||||||
4.Andy Nab | BV Zeldenrust | Homoet | 0,710 | |||||||||
5.Nick Dudink | Horna | Blokker | 0,754 | |||||||||
6.Jamy Rossen | De Graanbeurs | Zierikzee | 0,536 | |||||||||
7.Stephan Kortsmit | JBV Amorti | Zevenbergen | 0,509 | |||||||||
8.Tycho Schoofs | De Laatste Stuiver | Groesbeek | 0,392 | |||||||||
9.Cedric Thiesen | Inaborg | Arcen | 0,406 | |||||||||
10.Twan Vriens | De Musketiers | Wormer | 0,374 | |||||||||
11.Merijn van Nispen | BV S.V.W. | Halsteren | 0,277 | |||||||||
12.Joeri Wilkowski | BV Overberg | St.Michielsgestel 0,228 | ||||||||||
Walter van Dongen |