Winnaars Landscompetitie

69/70 Amorti 1 team 8 teams in een poule (W.Brabant-Waalw.-Tilb.-Walch.)
  7e pl. in gewestelijke poule   Jan Verhoef, Jan Ooijen, Theo Kremers,
              Ton van Fessem, Walter van Dongen,
              Thieu Goverde, Toon v/d Lusdonk
70/71 Amorti 1 team 8 teams in een poule (W.Brabant-Waalwijk-Tilburg)
  1e pl. in gewestelijke poule   Jan Verhoef, Jan Ooijen,  
              Thieu Goverde, Walter van Dongen
  2e plaats in gewestelijke finale op 29-05-1971 te Kaatsheuvel  
71/72 Amorti 2 teams 8 teams in een poule (W.Brabant-Waalwijk-Kaatsheuvel)
  1e pl. in gewestelijke poule   Jac Schneijderberg, John Assmann,
              Cees van Oosterhout  
  5e plaats in nationale finale op 10/11-06-1972 te Amsterdam  
72/73 Amorti 2 teams 7 teams in een poule (W.Br.-Breda-Waalwijk-Rotterdam)
  1e pl. in gewestelijke poule   Harry van der Pas, John Assmann,
              Jos Goverde, Kees Goverde,
              Cees van Oosterhout  
  2e plaats in gewestelijke finale op 28-10-1972 te Goirle  
1 ==> 1e plaats in nationale finale op 19/20-05-1973 te Amsterdam  
  Cees van Oosterhout, Harry v/d Pas, Jos Goverde    
73/74 Amorti 3 teams 6 teams in een poule (W.Brabant-Breda-Roosendaal)
  1e pl. in gewestelijke poule   Cees van Oosterhout, Walter Smolders
              Gerard van Waes, Din Korteweg
1 ==> 1e plaats in gewestelijke finale op 02-03-1974 te    
2 ==> 1e plaats in nationale finale op 17/18-05-1974 te Enschede  
  Cees van Oosterhout,Walter Smolders,Gerard van Waes,Din Korteweg
74/75 Amorti 3 teams 18 teams in 3 poules (W.Brabant-Breda-Roosendaal)
  1e pl. in 3-districten poule   Jos Goverde, Harry v/d Pas,  
              Walter Smolders, Cees van Oosterhout
  2e plaats in gewestelijke finale op 22-03-1975 te Etten-Leur  
3 ==> 1e plaats in nationale finale op 10/11-05-1975 te Utrecht  
  Walter Smolders, Harry v/d Pas, Jos Goverde    
75/76 Amorti 5 teams 7 teams in een poule (W.Brabant en Breda)  
  1e pl. in 2-districten poule   Johan Stoop, Michiel Goverde,
              Jos Broeders, Din Korteweg
  5e plaats in gewestelijke finale op 01-05-1976 te Den Bosch  
76/77 Amorti 5 teams 10 teams in een poule allen uit West-Brabant  
  1e pl. in districtscompetitie   Jos Broeders, Michiel Goverde
              Ad Frijters    
  5e plaats in gewestelijke finale op 23-04-1977 te Etten-Leur  
77/78 Amorti 3 teams 9 teams in een poule (West-Brabant en Breda)
  2e plaats in 2-districten poule        
78/79 Amorti 5 teams 8 teams in een poule allen uit West-Brabant  
  1e pl. in districtscompetitie   Hans Korte, Jelle Heus,Jan Marijnissen
  6e plaats in gewestelijke finale op 21-04-1979 te Veldhoven  
79/80 Amorti   teams              
  1e pl. in districtscompetitie   Jac van der Steen, Jelle Heus,
              Jan Marijnissen, Hans Korte  
  3e plaats in gewestelijke voorronde op      
80/81 Amorti 8 teams 12 teams in een poule allen uit West-Brabant  
  1e pl. in districtscompetitie   Hans Haanskorf, Gerrit Blommers,
              Toon van Beers, John Dekkers
  3e plaats in gewestelijke voorronde op 04-04-1981 te Roosendaal
81/82 Amorti 8 teams 12 teams in een poule allen uit West-Brabant  
  1e pl. in districtscompetitie   Amorti 2: Tonny Goutziers,
                  John Dekkers, Cor Stoop
  2e pl. in districtscompetitie   Amorti 3: Hans Haanskorf,
                  Jos Kanters, Wim Kanters
  2e plaats in gewestelijke voorronde op 18-04-1982 te Zevenbergen (A2)
  4e plaats in gewestelijke voorronde op 18-04-1982 te Born (A3)  
  5e plaats in gewestelijke finale op 24/25-04-1982 te Tilburg (A2)  
82/83 Amorti 6 teams 14 teams in een poule (West-Brabant en Breda)
  2e pl. in 2-districten poule   Jos Kanters, Erik Kortsmit,  
              Marjo Hoeven, Corné Broeders
  2e plaats in gewestelijke finale op 07-05-1983 te Tilburg  
83/84 Amorti 6 teams 16 teams in een poule (West-Brabant en Breda)
  4e pl. in 2-districten poule   Kees Kalis, Marjo Hoeven,  
              Corné Broeders  
  2e plaats in gewestelijke voorronde op 14-04-1984 te Wouw  
84/85 Amorti 7 teams 16 teams in een poule (West-Brabant en Breda)
  1e pl. in 2-districten poule   Jos Kanters, Erik Kortsmit, Wim Kanters
  1e plaats in gewestelijke voorronde op 27-04-1985 te Hulst  
  2e plaats in gewestelijke finale op 11-05-1985 te Wouw  
  5e plaats in nationale finale op 08/09-06-1985 te Arnhem  
85/86 Amorti 6 teams 13 teams in een poule (West-Brabant en Breda)
  1e pl. in 2-districten poule   Marjo Hoeven, William Goossens,
              Marjo Broeders  
  plaats in gewestelijke voorronde op 20-04-1986 te Kaatsheuvel
86/87 Amorti 4 teams 9 teams in een poule (West-Brabant en Breda)
  1e pl. in 2-districten poule   Erik Kortsmit, Jos Kanters,  
              Marjo Hoeven    
  1e plaats in gewestelijke voorronde op 26-04-1987 te Zevenbergen
2==> 1e plaats in gewestelijke finale op 03-05-1987 te Zevenbergen  
  9e plaats in nationale finale op 30/31-05-1987 te Veldhoven  
87/88 Amorti 3 teams 9 teams in een poule (West-Brabant en Breda)
  1e pl. in 2-districten poule   Marjo Broeders, Theo de Boe,
              Lion Broeders  
  2e plaats in gewestelijke voorronde op 24-04-1988 te Oost-Souburg
88/89 Amorti 2 teams 7 teams in een poule (West-Brabant en Breda)
  1e pl. in 2-districten poule   Marjo Broeders, Tonny van Alphen,
              Arian van Broekhoven,Edwin de Klerk
  2e plaats in gewestelijke voorronde op 22-04-1989 te Zevenbergen
89/90 Amorti 3 teams 7 teams in een poule (West-Brabant en Breda)
  1e pl. in 2-districten poule   Marjo Broeders, Joost Tielen,
              Arian van Broekhoven  
  1e plaats in gewestelijke voorronde op 21-04-1990 te Roosendaal
3==> 1e plaats in gewestelijke finale op 28-04-1990 te St.Willebrord  
  6e plaats in nationale finale op 26/27-05-1990 te Rotterdam  
90/91 Amorti 4 teams 21 teams in 2 poules (W.Brabant-R.daal-B.o.Zoom)
  1e pl. in 3-districten poule   Huub Wilkowski, Jan Mulders,
        Amorti 2 Dennis van Vlaardingen  
  1e plaats in gewestelijke voorronde op 20-04-1991 te Zevenbergen
  2e plaats in gewestelijke finale op 27-04-1991 te Veldhoven  
91/92 Amorti 4 teams 22 teams in 2 poules (W.Brabant-R.daal-B.o.Zoom)
  1e pl. in 3-districten poule   Arno Lousberg, Nobby Assmann,
        Amorti 3 Bartloo van Mourik  
  1e plaats in gewestelijke voorronde op 25-04-1992 te Dongen  
  3e plaats in gewestelijke finale op 03-05-1992 te Zevenbergen  
92/93 Amorti 4 teams 19 teams in 2 poules (W.Brab.-R.daal-B.o.Zoom-Breda)
  4e pl. in 4-districten poule   Huub Wilkowski, Arno Lousberg
        Amorti 1 Dennis v.Vlaardingen, P.Nicolaas
  1e plaats in gewestelijke voorronde op 10-04-1993 te Tilburg  
  4e plaats in gewestelijke finale op 25-04-1993 te Heerlen  
93/94 Amorti 5 teams 21 teams in 2 poules (W.Brabant-R.daal-B.o.Zoom)
  2e pl. in 3-districten poule   Patrick Timmermans, Arno Lousberg,
        Amorti 1 Dennis v.Vlaardingen, P.Nicolaas
  2e plaats in gewestelijke voorronde op 24-04-1994 te Zevenbergen
  4e plaats in gewestelijke finale op 01-05-1994 te Axel  
94/95 Amorti 5 teams 13 teams in een poule (West-Brabant en Roosendaal)
  1e pl. in 2-districten poule   Corné Kortsmit, Dominique  
        Amorti 2 Lussenburg, Bartloo van Mourik
  1e plaats in gewestelijke voorronde op 22-04-1995 te Loon op Zand
4 ==> 1e plaats in gewestelijke finale op 30-04-1995 te Zevenbergen  
  5e plaats in nationale finale op 27/28-05-1995 te Rotterdam  
95/96 Amorti 6 teams 17 teams in 2 poules (West-Brabant en Roosendaal)
  1e pl. in 2-districten poule   Dominique Lussenburg, Dennis
        Amorti 1 en Robbert van Vlaardingen  
  1e plaats in gewestelijke voorronde op 13-04-1996 te Zevenbergen
5==> 1e plaats in gewestelijke finale op 20-04-1996 te Middelburg  
  3e plaats in nationale finale op 18/19-05-1996 te Hengelo  
96/97 Amorti 6 teams 18 teams in 2 poules (West-Brabant en Roosendaal)
  2e pl. in 2-districten poule   Edwin en Anita Verschuren en
        Amorti 4 Erwin ten Hoedt  
  3e plaats in gewestelijke voorronde op 19-04-97 te Eede  
97/98 Amorti 5 teams 15 teams in 2 poules (West-Brabant en Roosendaal)
  1e pl. in 2-districten poule   Anthony van Hooijdonk, Dennis van
        Amorti 1 Jole en Stefan Beukelman  
  1e plaats in gewestelijke voorronde op 18-04-98 te Zevenbergen
  2e plaats in gewestelijke finale op 25-04-98 te Halsteren  
98/99 Amorti 5 teams 20 teams in 2 poules (W.Brabant,R'daal en B.op Zoom)
  1e pl. in 3-districten poule   Jurgen Oonincx, Frans Grobben, Robert
        Amorti 4 Rommers en Erwin ten Hoedt
  1e plaats in gewestelijke voorronde op 17-04-99 te Wemeldinge  
6==> 1e plaats in gewestelijke finale op 24-04-99 te Zierikzee  
  6e plaats in nationale finale op 15/16-05-99 te Rotterdam  
99/00 Amorti 6 teams 21 teams in 2 poules (W.Brabant,R'daal en B.op Zoom)
  1e pl. in 3-districten poule   Bartloo van Mourik, Edwin en Anita
        Amorti 2 Verschuren    
  2e plaats in gewestelijke finale op 30-04-2000 te Zevenbergen  
    Het team van Amorti heeft geen gewestelijke voorronde gespeeld.
00/01 Amorti 5 teams 22 teams in 2 poules (W.Brabant,R'daal en B.op Zoom)
  1e pl. in 3-districten poule   Carlo van Gageldonk, Frans Grobben
        Amorti 3 en Michael Verschuren  
  1e plaats in gewestelijke voorronde op 31-03-01 te Zevenbergen
7==> 1e plaats in gewestelijke finale op 21-04-01 te Zundert  
  6e plaats in nationale finale op 26/27-05-01 te Biddinghuizen  
01/02 Amorti 5 teams 21 teams in 2 poules (W.Brabant,R'daal en B.op Zoom)
  1e pl. in 3-districten poule   Edwin en Anita Verschuren, Eef Eijskoot
        Amorti 1 en Sebastiaan van Dongen  
  1e plaats in gewestelijke voorronde op 07-04-02 te Tilburg  
8==> 1e plaats in gewestelijke finale op 20-04-02 te Colijnsplaat  
  6e plaats in nationale finale op 25/26-05-02 te Hoogeveen  
02/03 Amorti 4 teams 19 teams in 2 poules (W.Brabant,R'daal en B.op Zoom)
  1e pl. in 3-districten poule   Mike Bruil , Patrick Prins  
        Amorti 2 en Sebastiaan van Dongen  
  2e pl. in 3-districten poule   Eef Eijskoot, Anita en Edwin Verschuren
        Amorti 1        
  Amorti 1 districtskampioen          
  1e plaats in gewestelijke voorronde op 12-04-03 te Zundert  
  4e plaats in gewestelijke finale op 26-04-03 te Bergen op Zoom  
03/04 Amorti 3 teams 18 teams in 2 poules (Roosendaal en B.op Zoom)
  1e pl. in 3-districten poule   Mike Bruil , Patrick Prins  
        Amorti 3 en Edwin Verschuren  
  2e pl. in 3-districten poule   Eef Eijskoot, Cindy Dielemans
        Amorti 2 en Sebastiaan van Dongen  
  Amorti 3 districtskampioen          
  3e plaats in gewestelijke finale op 24-04-04 te Oosterhout  
04/05 Amorti 3 teams 13 teams in 1 poule (West-Brabant)  
  3e pl. in poule Amorti 2 Aaron Meeuwissen, Jeroen  
              Sillekens en Connor Stoop  
  5e pl. in poule Amorti 1 Patrick Prins, Cindy Dielemans
              en Tom de Rooij  
  9e pl. in poule Amorti 3 John Eijskoot, Kevin Broeders,
              Maurice Schuller en Jaimy van Eck
05/06 Amorti 3 teams 13 teams in 1 poule (West-Brabant)  
  1e pl. in poule Amorti 1 Aaron Meeuwissen, Jeroen  
              Sillekens en Brian Bakkers  
  4e pl. in poule Amorti 2 Maikel van Wingerden, John Eijskoot,
              Bart Stanic en Tom de Rooij
  13e pl. in poule Amorti 3 Aron de Snoo, Kevin Broeders,
              Jaimy van Eck en Erwin Korsten
06/07 Amorti 3 teams 8 teams in 1 poule (West-Brabant)  
  1e pl. in poule Amorti 1 Brian Bakkers, Jeroen Sillekens en
              Maikel van Wingerden.  
  2e pl. in poule Amorti 2 John Eijskoot, Bart Stanic en Erwin
              Korsten.    
  8e pl. in poule Amorti 3 Aron de Snoo, Kevin Broeders,
              Jaimy van Eck en Rowan Kremer.
  Amorti 1 behaalde een 1e plaats in de gewestelijke finale.  
  Amorti 2 behaalde een 3e plaats in de gewestelijke finale.  
  Amorti 1 behaalde een 7e plaats in de nationale finale.  
07/08 Amorti 3 teams 8 teams in 1 poule (West-Brabant)  
  1e pl. in poule Amorti 1 John Eijskoot, Jeroen Sillekens en
              Maikel van Wingerden.  
  6e pl. in poule Amorti 2 Aron de Snoo, Kevin Broeders,
              Erwin Korsten en Sjak Dingemans.
  7e pl. in poule Amorti 3 Jaimy van Eck, Giel Damen, Rowan
              Kremer en Rick Dingemans.
  Amorti 1 behaalde een 4e plaats in de gewestelijke finale.  
08/09 Amorti 1 team Meegespeeld in district Midden-Brabant  
        13 teams in 1 poule      
              Giel Damen, Jeroen Testers, Rowan
              Kremer, John Eijskoot en Maikel van
              Wingerden.    
  Amorti 1 behaalde een 5e plaats in de poule.    
09/10 Amorti 2 teams Meegespeeld in district Midden-Brabant  
        10 teams in 1 poule      
  2e pl. in poule Amorti 1 Jeroen Testers, Giel Damen en
              Hans Jr.Snellen  
  10e pl. in poule Amorti 2 Rowan Kremer, Mike Fens en
              Flip van Heijnsbergen.  
8==> Amorti 1 behaalde een 1e plaats in de gew.finale op 8-5-10 in Oosterhout.
4==> Amorti 1 behaalde een 1e plaats in de nat.finale op 5/6-6-10 in Hoogeveen.
10/11  Amorti 2 teams Meegespeeld in district Midden-Brabant                     
        8 teams in 1 poule 

 

 
  1e pl. in poule     Amorti 1 Jeroen Testers, Giel Damen en
          Hans Jr. Snellen  
  8e pl. in poule     Amorti 2 Rowan Kremer, Mike Fens en
          Sybren Hofma  
  Amorti 1 behaalde een 3e plaats in de gew.finale op 7-5-11 in Afferden.
11/12 Amorti 2 teams     Meegespeeld in district Midden-Brabant  
        6 teams in 1 poule    
  3e pl. in poule     Amorti 1 Jeroen Testers, Giel Damen en
          Hans Jr. Snellen  
  6e pl. in poule     Amorti 2 Rowan Kremer, Mike Fens en
          Sybren Hofma  
12/13 Amorti 1 team     Meegespeeld in district Midden-Brabant  
        6 teams in 1 poule    
  3e pl. in poule     Amorti 1 Rowan Kremer,Mike Fens, Sybren
          Hofma, Hans Jr. Snellen, Giel Damen
          en Max Hoenderdos  
13/14 Amorti heeft 4 spelers van totaal 10 spelers, meegespeeld in district Midden-Brabant.
  Er wordt persoonlijk gespeeld, bovenste 6 gaan door naar de gewestelijke finale.
  Team 1 4e in gewest met oa Senna Semler  
  Team 2 3e in gewest met oa Mike Fens en Sybren Hofma  
14/15 Amorti heeft 4 spelers van totaal 10 spelers, meegespeeld in district Midden-Brabant.
  Er wordt persoonlijk gespeeld, bovenste 6 gaan door naar de gewestelijke finale.
  Team 1 2e in gewest met Stephan Kortsmit, Sybren Hofma en Mike Fens.
  5e plaats op nationale finale op 30 en 31 mei 2015 in Zevenbergen.
  Team 2 4e in gewest met oa Rowan Kremer
15/16 Amorti heeft 4 spelers van totaal 14 spelers, bovenste 6 door naar gew.finale.
9==> Team 1 1e in gewest met Stephan Kortsmit, Sybren Hofma en Mike Fens op 24 april
  2016 gespeeld in Zevenbergen.    
  5e plaats op nationale finale op 28 en 29 mei 2016 in Afferden.
  Team 2 2e in gewest met oa Rowan Kremer
  6e plaats op nationale finale op 28 en 29 mei 2016 in Afferden.
16/17 Amorti heeft 5 spelers van totaal 12 spelers, bovenste 6 door naar de gew.finale.