Deelnemers Nationale Finale PK

Nr. Naam Klasse Seizoen  Resultaat Moyenne Finaledata Finaleplaats
                     
                     
177 Stephan Kortsmit 1e klas 16/17   2e plaats   2,00 11/12-02-2017 Zieuwent
176 Mike Fens 2e klas 16/17   7e plaats   0,97 5/6-11-2016 Zevenbergen
175 Sybren Hofma 2e klas 16/17   2e plaats   1,31 5/6-11-2016 Zevenbergen
174 Hans Jr. Snellen 3-bnd. Gr. 16/17   6e plaats   0,547 8/9-10-2016 Oegstgeest
173 Hans Jr. Snellen Libre-gr. 16/17   4e plaats   11,66 1/2-10-2016 Wijchen
172 Hans Jr. Snellen AK 47/2 16/17   4e plaats   4,94 1/2-10-2016 Wijchen
171 Hans Jr. Snellen 38/2 15/16 28==> 1e plaats <=== 12,71 9/10-04-2016 Emmeloord
170 Hans Jr. Snellen Topklas 15/16 27==> 1e plaats <=== 25,05 2/3-04-2016 Warmenhuizen
169 Hans Jr. Snellen 3-bnd. Gr. 15/16    4e plaats    0,483 12/13-12-2015 Zevenbergen
168 Hans Jr. Snellen 3-bnd. kl. 15/16    3e plaats    0,717 29/30-11-2015 Afferden
167 Sybren Hofma 2e klas 15/16   7e plaats   1,23 31/10-1/11-2015 Zevenbergen
166 Stephan Kortsmit 2e klas 15/16   4e plaats   1,29 31/10-1/11-2015 Zevenbergen
165 Rowan Kremer 3e klas 15/16   2e plaats   0,83 9/10-11-2015 Rosmalen
164 Hans Jr. Snellen 38/2 14/15   3e plaats   5,43 11/12-04-2015 Warmenhuizen
163 Hans Jr. Snellen topklas 14/15   6e plaats   16,29 28/29-03-2015 Almelo
162 Senna Semler 1e klas 14/15   6e plaats   1,93 7/8-02-2015 Afferden
161 Hans Jr. Snellen 3-bnd. Gr. 14/15   4e plaats   0,528 13/14-12-2014 Afferden
160 Hans Jr. Snellen 3-bnd. kl. 14/15   4e plaats   0,640 29/30-11-2014 Tilburg
159 Mike Fens 3e klas 14/15   2e plaats   0,88 5/6-10-2014 Hoogeveen
158 Sybren Hofma 3e klas 14/15 26==> 1e plaats <=== 0,91 5/6-10-2014 Hoogeveen
157 Hans Jr. Snellen 38/2 13/14   3e plaats   8,84 29/30-03-2014 Lelystad
156 Hans Jr. Snellen 3-bnd. Gr. 13/14   4e plaats   0,490 21/22-12-2013 Warmenhuizen
155 Senna Semler 2e klas 13/14 25==> 1e plaats <=== 1,46 14/15-12-2013 Rosmalen
154 Hans Jr. Snellen 3-bnd kl. 13/14   8e plaats   0,664 7/8-12-2013 Almelo
153 Mike Fens 3e klas 13/14   8e plaats   0,65 30/11-1/12-2013 Afferden
152 Hans Jr. Snellen Hoofdklas 12/13   5e plaats   7,77 2/3-02-2013 Hengelo (O)
151 Mike Fens 3e klas 12/13 niet gespeeld ivm te laat aanwezig 24/25-11-2012 Heemskerk
                     
Vanaf seizoen 2012/2013 zijn de klassegrenzen aangepast en is er een nieuwe klasse indeling gemaakt
                     
150 Brian Bakkers 3-bnd kl. 11/12   3e plaats   0,663 2/3-06-2012 Eibergen
149 Hans Jr.Snellen 2e klas 11/12   7e plaats   3,47 25/26-02-2012  Hoogeveen
148 Brian Bakkers 3-bnd. Gr. 11/12   4e plaats   0,375 17/18-12-2011 Sluiskil
147 Wilbert van Dijke Hoofdklas 10/11   2e plaats   12,63 7/8-05-2011 Hoorn
146 John Eijskoot 3-bnd kl.2e kl. 10/11   5e plaats   0,454 9/10-04-2011 Ede
145 Hans Jr. Snellen 3e    klas 10/11   6e plaats   2,11 5/6-02-2011 Afferden
144 Jeroen Testers 4e    klas 10/11 24==> 1e plaats <=== 1,94 15/16-01-2011 Wormerveer
143 Brian Bakkers 3-bnd. Gr 10/11   5e plaats   0,476 18/19-12-2010 Leimuiden
142 Eef Eijskoot 3-bnd. Gr. 09/10   5e plaats   0,471 12/13-12-2009 Zevenbergen
141 Brian Bakkers 3-bnd. Gr. 09/10   4e plaats   0,463 12/13-12-2009 Zevenbergen
140 Eef Eijskoot 3-bnd kl.1e kl. 09/10   3e plaats   0,773 12/13-06-2010 Rosmalen
139 Wilbert van Dijke 1e klas 09/10   5e plaats   5,29 20/21-03-2010 Lelystad
138 Aaron Meeuwissen 3-bnd kl.1e kl. 08/09   6e plaats   0,612 23/24-05-2009 Sas van Gent
137 Eef Eijskoot 3-bnd kl.1e kl. 08/09   5e plaats   0,663 23/24-05-2009 Sas van Gent
136 Werner Ooijen 3-bnd kl.1e kl. 08/09   2e plaats   1,255 23/24-05-2009 Sas van Gent
135 Brian Bakkers 3-bnd kl.2e kl. 08/09 23==> 1e plaats <=== 0,845 18/19-04-2009 Biddinghuizen
134 Brian Bakkers 1e klas 08/09   3e plaats   5,47 14/15-03-2009 Tilburg
133 Eef Eijskoot 47/2 08/09       Afgemeld   10/11-01-2009 Hoogeveen
132 Eef Eijskoot Libre-gr 08/09       Afgemeld   29/30-11-2008 Hilversum
131 Eef Eijskoot 3-bnd kl.1e kl. 07/08   6e plaats   0,833 31/5-1/6-2008 Woubrugge
130 Maikel v. Wingerden 3-bnd kl.2e kl. 07/08   8e plaats   0,332 19/20-04-2008 Kerkrade
129 Brian Bakkers 3-bnd kl.2e kl. 07/08   6e plaats   0,547 19/20-04-2008 Kerkrade
128 Werner Ooijen 47/2 07/08   3e plaats   19,65 23/24-02-2008 Wijchen
127 Werner Ooijen Libre-gr 07/08   4e plaats   68,74 20/21-10-2007 Zevenbergen
126 Eef Eijskoot Libre-gr 07/08   3e plaats   29,08 20/21-10-2007 Zevenbergen
125 Eef Eijskoot 3-bnd kl.1e kl. 06/07   7e plaats   0,659 19/20-05-2007 Winschoten
124 Werner Ooijen 3-bnd kl.1e kl. 06/07 22==> 1e plaats <=== 0,926 19/20-05-2007 Winschoten
123 Aaron Meeuwissen 3-bnd kl.2e kl. 06/07   6e plaats   0,568 5/6-05-2007 Woubrugge
122 Brian Bakkers 2e klas 06/07   4e plaats   3,94 3/4-02-2007 Eijsden
121 Eef Eijskoot Libre-gr 06/07   4e plaats   21,04 16/17-09-2006 Zwaag
120 Brian Bakkers 3-bnd kl.2e kl. 05/06   8e plaats   0,456 6/7-05-2006 Hoogeveen
119 Eef Eijskoot 38/2 05/06   2e plaats   28,43 8/9-04-2006 Almere
118 Eef Eijskoot Overg.klas 05/06   3e plaats   43,55 4/5-03-2006 Wellerlooi
117 Eef Eijskoot 47/2 05/06   5e plaats   9,12 11/12-02-2006 Dordrecht
116 Brian Bakkers 4e klas 05/06   3e plaats   2,09 14/15-01-2006 Terborg (O)
115 Eef Eijskoot Libre-gr 05/06   6e plaats   20,8 17/18-09-2005 Hengelo (O)
114 S. van Dongen 3-bnd kl.2e kl. 04/05   6e plaats   0,33 7/8-05-2005 Lelystad
113 Patrick Prins 3-bnd kl.2e kl. 04/05 21==> 1e plaats <=== 0,637 7/8-05-2005 Lelystad
112 Eef Eijskoot 38/2 04/05   4e plaats   16,82 8/9-04-2005 Sittard
111 Eef Eijskoot Overg.klas 04/05   2e plaats   27,33 26/27-02-2005 Ameide
110 Edwin Verschuren 3-bnd kl.2e kl. 03/04   2e plaats   0,539 8/9-05-2004 Venlo
109 Eef Eijskoot 3-bnd kl.2e kl. 03/04 20==> 1e plaats <=== 0,568 8/9-05-2004 Venlo
108 Patrick Prins 4e klas 03/04 19==> 1e plaats <=== 2,93 23/24-01-2004 Bergen op Zoom
107 Edwin Verschuren 3-bnd klein 02/03   5e plaats   0,5 31/5-1/6 -2003 Hoogeveen
106 Eef Eijskoot 1e klas 02/03   5e plaats   7,42 29/30-03-2003 Nieuw-Amsterdam
105 C. van Gageldonk Overg.klas 02/03   6e plaats   8,68 01/02-03-2003 Biddinghuizen
100 Anita Verschuren 3e klas 02/03   7e plaats   2,83 08/09-02-2003 Hapert
103 S. van Dongen 4e klas 02/03   4e plaats   1,9 25/26-01-2003 Onderdijk
102 Edwin Verschuren Extraklas 02/03   6e plaats   16,52 26/27-10-2002 Oost-Souburg
101 Joost Tielen 47/2 1e kl. 01/02 18==> 1e plaats <=== 35,25 16/18-11-2001 Wijchen
100 C. van Gageldonk Extraklas 01/02   3e plaats   22,4 27/28-10-2001 Hoorn
99 Edwin Verschuren Hoofdkl. 01/02   4e plaats   12,75 04/05-05-2002 Groningen
98 Anita Verschuren 4e klas 01/02   8e plaats   2,26 02/03-02-2002 Beverwijk
97 C. van Gageldonk Hoofdkl. 00/01   2e plaats   12,82 05/06-05-2001 Lelystad
96 Anita Verschuren 4e klas 00/01   5e plaats   1,83 27/28-01-2001 Wageningen
95 Frans Reijnders 6e klas 00/01   8e plaats   0,6 9/10-12-2000 Schiedam
94 A. van Hooijdonk Extrakl. 99/00   5e plaats   33,29 30/31-10-1999 Biddinghuizen
93 Freek Stoop 2e klas 99/00   5e plaats   4,22 26/27-02-2000 Borculo
92 Michael Verschuren 7e klas 99/00   3e plaats   0,54 16/17-10-1999 Wormerveer
91 A. van Hooijdonk Hoofdkl. 98/99 17==> 1e plaats <=== 14,05 01/02-05-1999 Heerenveen
90 Joost Tielen 47/2 97/98   6e plaats   22,14 24/25-01-1998 Ulestraten
89 Joost Tielen Libre-gr 97/98       afgemeld   04/05-10-1997 Nieuw-Amsterdam
88 Joost Tielen 57/2 96/97   2e plaats   29,66 07/08-06-1997 Zevenbergen
87 R. van Vlaardingen 1e klas 96/97   6e plaats   8,8 12/13-04-1997 Zevenbergen
86 A.van Hooijdonk 3e 96/97 16==> 1e plaats <=== 3,39 22/23-02-1997 Hasselt
85 Joost Tielen 47/2 96/97   2e plaats   20,77 25/26-01-1997 Midwolda
84 Edwin Verschuren 6e klas 96/97 15==> 1e plaats <=== 1,05 07/08-12-1996 Delft
83 D. Lussenburg Extraklas 96/97   2e plaats   18,38 02/03-11-1996 Aalten
82 Joost Tielen Libre-gr 96/97   3e plaats   51,19 05/06-10-1996 Nijkerk
81 P.Timmermans 2e klas 95/96   2e plaats   5,87 23/24-03-1996 Dronrijp
80 Marcel den Bakker 2e klas 95/96 14==> 1e plaats <=== 9,24 23/24-03-1996 Dronrijp
79 Joost Tielen 47/2 95/96   5e plaats   14,17 27/28-01-1996 Wijchen
78 A. van Hooijdonk 4e klas 95/96   3e plaats   2,18 20/21-01-1996 Geleen
77 Joost Tielen 38/2 95/96 13==> 1e plaats <=== 21,31 09/10-12-1995 Rotterdam
76 Joost Tielen Libre-gr 95/96   6e plaats   20,7 14/15-10-1995 Rijen
75 Joost Tielen 47/2 94/95   5e plaats   14,9 28/29-01-1995 Eindhoven
74 Joost Tielen 38/2 94/95   3e plaats   21,31 17/18-12-1994 Terborg (O)
73 Jasper Koemans 6e klas 94/95 12==> 1e plaats <=== 0,9 10/11-12-1994 Oss
72 Marjo Broeders 47/2 93/94 11==> 1e plaats <=== 15,94 29/30-01-1994 Haarlem
71 D. van Vlaardingen 4e klas 93/94   2e plaats   2,31 22/23-01-1994 Hasselt (O)
70 Marjo Broeders 38/2 93/94   6e plaats   17,54 18/19-12-1993 Wijchen
69 Huub Wilkowski 1e v 92/93 10==> 1e plaats <=== 7,3 03/04-04-1993 Nuth
68. Marjo Broeders Toek.kl. 92/93   2e plaats   109,45 06/07-02-1993 Krimpen a/d IJssel
67 Marjo Broeders 47/2 92/93   4e plaats   8,94 30/31-01-1993 Hoogeveen
66 Joost Tielen 1e klas 90/91   4e plaats   10,22 06/07-04-1991 Dronrijp
65 Erik Kortsmit 38/2 90/91   4e plaats   22,31 22/23-12-1990 Delden
64 Marjo Broeders 38/2 90/91   5e plaats   13,75 22/23-12-1990 Delden
63 Ilja Veliscek 6e klas 89/90   8e plaats   0,85 16/17-12-1989 Hoensbroek
62 Erik Kortsmit 38/2 89/90 9 ==> 1e plaats <=== 20,83 09/10-12-1989 Nijmegen
61 Erik Kortsmit Libre-gr 89/90   6e plaats   8,67 18/19-11-1989 Rotterdam
60 Erik Kortsmit Toek.kl. 89/90   5e plaats   47,42 28/29-10-1989 Oost-Souburg
59 Erik Kortsmit 38/2 88/89   5e plaats   19,46 10/11-12-1988 Ovezande
58 Marjo Hoeven Toek.kl. 88/89   6e plaats   13,76 12/13-11-1988 Zaandam
57 Marjo Broeders 1e klas 87/88   2e plaats   9,65 09/10-04-1988 Delft
56 Erik Kortsmit Toek.kl. 87/88   5e plaats   33,6 14/15-11-1987 Aalten
55 Jos Goverde Lib-gr-ere 86/87   13e plaats   118,5 24/26-04-1987 Deventer
54 Jos Kanters Extrakl. 84/85   6e plaats   45,46 24/25-05-1986 Berkel en Rodenrijs
53 Wim Kanters 1e v 85/86   2e plaats   10,54 05/06-04-1986 Kerkdriel
52 Jos Goverde Lib-gr-ere 85/86   4e pl.in poule 134,6 14/16-03-1986 Deventer
51 Jos Goverde Libre-gr 85/86   3e plaats   93,14 17/19-01-1986 Westerland
50 Bertwin de Wijs 6e klas 85/86   5e plaats   0,93 14/15-12-1985 Geleen
49 Jos Kanters Hoofdkl. 84/85 8 ==> 1e plaats <=== 14,82 13/14-04-1985 Arnhem
48 Erik Kortsmit 1e klas 84/85   3e plaats   7,93 16/17-03-1985 Hoogerheide
47 Marjo Hoeven 2e klas 84/85   3e plaats   4,43 23/24-02-1985 Wervershoof
46 Jos Kanters 1e klas 83/84   2e plaats   7,33 31/01-04-1984 Wervershoof
45 Jos Goverde Libre-gr 83/84   4e plaats   50,24 24/26-02-1984 Westerland
44 Jos Goverde Libre-gr 82/83   3e plaats   58,33 28/01-05-1983 Drunen
43 Jos Broeders 38/2 3e 81/82   3e plaats   16,22 22/23-05-1982 Haarsteeg
42 Jos Goverde Libre-gr 81/82 7 ==> 1e plaats <=== 55 04/07-03-1982 Amersfoort
41 Ton Goutziers 3e klas 81/82   4e plaats   3,38 06/07-03-1982 Heemskerk
40 Michiel Goverde Hoofdkl. 81/82   6e plaats   6,06 09/10-01-1982 Zieuwent
39 Jos Goverde Libre-gr 80/81   4e plaats   35,57 03/06-09-1981 Heiloo
38 Johan Stoop Extrakl. 80/81   5e plaats   8,09 07/08-02-1981 Eibergen
37 Jos Broeders Extrakl. 80/81   6e plaats   11,62 07/08-02-1981 Eibergen
36 Walter Smolders Toek.kl. 79/80   6e plaats   15,3 31/01-06-1980 Veendam
35 Jos Broeders Extrakl. 79/80   6e plaats   8,09 03/04-05-1980 Hilversum
34 Johan Stoop Hoofdkl. 79/80 6 ==> 1e plaats <=== 8,23 12/13-04-1980 Zevenbergen
33 Michiel Goverde 1e klas 79/80 5 ==> 1e plaats <=== 9,41 15/16-03-1980 Tuitjenhorn
32 Jack v/d Steen 2e klas 79/80   4e plaats   5,6 09/10-02-1980 Deventer
31 Jan Marijnissen 3e klas 79/80   4e plaats   3,27 19/20-01-1980 Den Bosch
30 Johan Stoop Hoofdkl. 78/79   3e plaats   8,11 21/22-04-1979 Alkmaar
29 Jos Broeders Hoofdkl. 78/79   5e plaats   7,03 21/22-04-1979 Alkmaar
28 Ad Frijters Hoofdkl. 78/79       afgemeld   21/22-04-1979 Alkmaar
27 Cor Stoop 6e klas 78/79   6e plaats   0,8 11/12-11-1978 Den Bosch
26 Walter Smolders Hoofdkl. 77/78   4e plaats   12,07 06/07-05-1978 Gemert
25 Johan Stoop 1e klas 77/78   5e plaats   6,4 15/16-04-1978 Tilburg
24 Ad Frijters 1e klas 77/78   6e plaats   5 15/16-04-1978 Tilburg
23 Jos Broeders 2e klas 77/78 4 ==> 1e plaats <=== 4,58 01/02-04-1978 Amsterdam
22 Jos Goverde Libre-gr 77/78   4e plaats   40,8 16/19-02-1978 Rijen
21 Harry v/d Pas Extrakl. 76/77   3e plaats   30,6 21/22-05-1977 Heerlen
20 Walter Smolders Hoofdkl. 76/77   6e plaats   4,7 07/08-05-1977 Eindhoven
19 Ad Frijters 3e klas 76/77 3 ==> 1e plaats <=== 4,36 26/27-02-1977 Amsterdam
18 Harry v/d Pas Extrakl. 75/76   5e plaats   17,21 29/30-05-1976 Waalwijk
17 Walter Smolders 2e klas 75/76 2 ==> 1e plaats <=== 7,96 27/28-03-1976 Zevenbergen
16 Johan Stoop 2e klas 75/76   6e plaats   3,83 27/28-03-1976 Zevenbergen
15 Jos Broeders 3e klas 75/76   6e plaats   2,26 13/14-03-1976 Vlissingen
14 Jos Goverde Extrakl. 74/75   3e plaats   29,87 31/01-06-1975 Goirle
13 Harry v/d Pas 1e klas 74/75   3e plaats   5,35 15/16-03-1975 Eindhoven
12 Johan Stoop 4e klas 74/75 1 ==> 1e plaats <=== 3,57 21/22-12-1974 Den Haag
11 Cees v. Oosterhout 4e klas 74/75   3e plaats   2,12 21/22-12-1974 Den Haag
10 Jos Goverde 1e klas 73/74   2e plaats   7,89 23/24-03-1974 Uitgeest
9 Harry v/d Pas 3e klas 73/74   3e plaats   2,64 12/13-01-1974 Eindhoven
8 Leo van Dijk 4e klas 73/74   3e plaats   2,14 22/23-12-1973 Nijmegen
7 Jos Broeders 5e klas 73/74   5e plaats   1,06 01/02-12-1973 Geleen
6 John Assmann 3e klas 72/73   6e plaats   2,39 03/04-02-1973 Heemskerk
5 Jos Goverde 4e klas 72/73   2e plaats   2,18 06/07-01-1973 Leusden
4 Gerard van Waes 6e klas 72/73   3e plaats     04/05-11-1972 Heer-Maastricht
3 Jac Schneijderberg 5e klas 71/72   2e plaats   1,37 11/12-12-1971 Eindhoven
2 Jan Verhoef 5e klas 70/71   3e plaats   1,52 12/13-12-1970 Heemskerk
1 Jan Ooijen 5e klas 68/69     plaats     14/15-12-1968 Amsterdam