Winnaars Topteamcompetitie

78/79 Amorti 1 team 5 teams in een poule
4e pl. in gewestelijke poule Harry v/d Pas, Walter Smolders, Johan
Stoop, Michiel Goverde, Jos Broeders,
80/81 Amorti 1 team 7 teams in een poule
6e pl. in gewestelijke poule Jos Broeders, Michiel Goverde, Jack v/d Steen
82/83 Amorti 1 team 5 teams in een poule
pl. in gewestelijke poule Jos Broeders, Michiel Goverde,
Jack v/d Steen, Hans Haanskorf,
Cor Stoop, Tonny Goutziers
85/86 Amorti 2 teams 8 teams in 2 poules
1e pl. in gewestelijke poule Amorti 1: Jos Kanters, Erik Kortsmit
Marjo Hoeven, Wim Kanters
2e pl. in gewestelijke poule Amorti 2: Marjo Broeders, Jaap
Krielen, William Goossens
2e plaats in nationale finale op 16-03-86 te Utrecht (Amorti 1)
86/87 Amorti 1 team 3 teams in een poule
1e pl. in gewestelijke poule Erik Kortsmit, Jos Kanters,
Marjo Hoeven, William Goossens
4e plaats in halve finale op 22-02-87 te Tilburg
87/88 Amorti 1 team 6 teams in een poule
3e pl. in gewestelijke poule Erik Kortsmit, Jos Kanters,
Marjo Hoeven, Marjo Broeders
88/89 Amorti 1 team 5 teams in een poule
1e pl. in gewestelijke poule Erik Kortsmit, Jos Kanters, Marjo Hoeven,
Marjo Broeders, Lion Broeders
1 ==> 1e plaats in gewestelijke finale op 25/26-02-89 te Gemert (5 teams)
3e plaats in nationale finale op 19-03-89 te Losser (4 teams)
89/90 Amorti 1 team 9 teams in een poule
5e pl. in gewestelijke poule Erik Kortsmit, Marjo Broeders, Joost
Tielen, Marjo Hoeven, Lion Broeders
90/91 Amorti 1 team 8 teams in een poule
1e pl. in gewestelijke poule Erik Kortsmit, Marjo Broeders,
Joost Tielen
2e plaats in halve finale op 24-02-1991 te Zevenbergen (4 teams)
2e plaats in nationale finale op 23-03-1991 te Helmond (4 teams)
91/92 Amorti 1 team 6 teams in een poule
1e pl. in gewestelijke poule Erik Kortsmit, Marjo Broeders,
Joost Tielen, Huub Wilkowski
2e plaats in halve finale op 29-03-1992 te Nijkerk (4 teams)
1 ==> 1e plaats in nationale finale op 26-04-1992 te Krimpen a/d IJssel (4)
1 ==> 3e plaats in europese kampioenschap op 23/24/25-10-1992 te
Bad-Voslau in Oostenrijk (10 teams)
92/93 Amorti 1 team 5 teams in een poule
2e pl. in gewestelijke poule Marjo Broeders, Joost Tielen,
Huub Wilkowski, Ivo van Twist
93/94 Amorti 1 team 8 teams in een poule
1e pl. in gewestelijke poule Marjo Broeders, Joost Tielen,
Jeffrey van Nijnatten, Huub
Wilkowski en Patrick Timmermans
1e plaats in halve finale op 20-03-1994 te Zevenbergen
4e plaats in nationale finale op 24-04-1994 te Waspik
94/95 Amorti 1 team 11 teams in een poule
9e pl. in nationale poule Joost Tielen, Dennis en Robbert
van Vlaardingen, Patrick Timmermans
95/96 Amorti 1 team 7 teams in een poule
5e pl. in nationale poule Joost Tielen, Dennis en Robbert
van Vlaardingen, Patrick Timmermans,
Marcel den Bakker
96/97 Amorti 2 teams 10 teams in een poule
4e pl. in nationale poule Marcel den Bakker, Patrick Timmermans,
Dominique Lussenburg, Dennis van
Vlaardingen
7e pl. in nationale poule Robbert van Vlaardingen, Johan Palé,
Corné Kortsmit, Anthony van Hooijdonk
97/98 Amorti 1 team 6 teams in een poule
3e pl. in nationale poule Patrick Timmermans, Dennis van Vlaar-
dingen, Johan Pale, Dennis van Jole,
Anthony van Hooijdonk en Corne Kortsmit
98/99 Amorti 1 team 6 teams in een poule
3e pl. in nationale poule Anthony van Hooijdonk, Dennis van Jole,
Stefan Beukelman en Bartloo van Mourik
99/00 Amorti 1 team 8 teams in een poule
5e pl. in nationale poule Anthony van Hooijdonk, Jurgen Oonincx,
Stefan Beukelman, Bartloo van Mourik,
Edwin Verschuren en Freek Stoop
00/01 Amorti 1 team 6 teams in een poule
3e pl. in nationale poule Carlo van Gageldonk, Edwin Verschuren,
Freek Stoop, Stefan Beukelman,
Robert Rommers, Anita Verschuren
01/02 Amorti 1 team 7 teams in een poule
3e pl. in nationale poule Carlo van Gageldonk, Edwin Verschuren,
Eef Eijskoot en Anita Verschuren
02/03 Amorti 1 team 8 teams in een poule
4e pl. in nationale poule Carlo van Gageldonk, Edwin Verschuren,
Eef Eijskoot en Anita Verschuren
03/04 Amorti 1 team 8 teams in een poule
3e pl. in nationale poule Carlo van Gageldonk, Eef Eijskoot, Edwin
en Anita Verschuren en Patrick Prins
04/05 Amorti 2 teams 8 teams in een poule
6e pl. in nationale poule 1 Edwin en Anita Verschuren, Patrick Prins
en Sebastiaan van Dongen
6e pl. in nationale poule 2 Eef Eijskoot, Mike Bruil, Aaron Meeuwissen
en Sebastiaan van Dongen
05/06 Amorti 1 team 6 teams in een poule
4e pl. in nationale poule 1 Eef Eijskoot, Aaron Meeuwissen, Brian
Bakkers, Sebastiaan van Dongen, John
Eijskoot en Maikel van Wingerden
06/07 Amorti 1 team 8 teams in een poule
4e pl. in nationale poule 1 Eef Eijskoot, Aaron Meeuwissen, Brian
Bakkers, Jeroen Sillekens, John
Eijskoot en Maikel van Wingerden
07/08 Amorti 2 teams 8 teams in een poule
Amorti 1 Eef Eijskoot, Aaron Meeuwissen, Brian
3e pl. in nationale poule 1 Bakkers, Werner Ooijen en
Maikel van Wingerden
Amorti 2 John Eijskoot, Jeroen Sillekens, Dennis
6e pl. in nationale poule 2 van Oers en Maikel van Wingerden.
08/09 Amorti 2 teams 7 teams in een poule
Amorti 1 Eef Eijskoot, Aaron Meeuwissen, Brian
3e pl. in nationale poule 1 Bakkers en Werner Ooijen.
Amorti 2 John Eijskoot, Dennis van Oers, Wilbert
7e pl. in nationale poule 2 van Dijke, Giel Damen en Maikel van Wingerden
09/10 Amorti 2 teams 7 teams in een poule
Amorti 1 Eef Eijskoot, Brian Bakkers, John
7e pl. in nationale poule 1 Eijskoot, Giel Damen en Jeroen Testers.
  Amorti 2         Aaron Meeuwissen, Dennis van Oers en
  7e pl. in nationale poule 2     Wilbert van Dijke
10/11 Amorti 1 team 11 teams in een poule     
Amorti 1 Brian Bakkers, Wilbert van Dijke, John Eijskoot, Dennis
11e pl. in nationale poule van Oers, Jeroen Testers, Hans jr.Snellen en Giel Damen
11/12 Amorti 1 team                 11 teams in een poule 
Brian Bakkers, John Eijskoot, Hans junior Snellen,
11e pl. in nationale poule Dennis van Oers en Jeroen Testers
12/13 Amorti 1 team                 9 teams in een poule  
Stef van Hees, Hans junior Snellen en Kevin van Hees
3e pl. in nationale poule       
13/14    Amorti 1 team                 7 teams in een poule
Stef van Hees, Hans junior Snellen, Kevin van Hees     
2e pl. in nationale poule en Bryan Eelen
14/15 Amorti 1 team                 6 teams in een poule
Stef van Hees, Hans Jr. Snellen, Kevin van Hees en
2 ==> 1e pl. in nationale poule   Bryan Eelen  
15/16 Amorti 1 team                 4 teams in een poule Stef van Hees, Hans Jr. Snellen, Kevin van Hees en
  3e pl. in nationale poule   Bryan Eelen  
16/17 Geen nationale competitie meer ivm te weinig teams.