1971/1972 | 5e plaats | 10 en 11 juni 1972 in Amsterdam |
Spelers: | Jac Schneijderberg, John Assmann en Cees van Oosterhout | |
1972/1973 | 1e plaats | 19 en 20 mei 1973 in Amsterdam |
Spelers: | Cees van Oosterhout, Harry v/d Pas en Jos Goverde | |
1973/1974 | 1e plaats | 17 en 18 mei 1974 in Enschede |
Spelers: | Cees van Oosterhout, Walter Smolders, Gerard van Waes en Din Korteweg | |
1974/1975 | 1e plaats | 10 en 11 mei 1975 in Utrecht |
Spelers: | Walter Smolders, Harry v/d Pas en Jos Goverde | |
1984/1985 | 5e plaats | 8 en 9 juni 1985 in Arnhem |
Spelers: | Jos Kanters, Erik Kortsmit en Wim Kanters | |
1986/1987 | 9e plaats | 30 en 31 mei 1987 in Veldhoven |
Spelers: | Erik Kortsmit, Jos Kanters en Marjo Hoeven | |
1989/1990 | 6e plaats | 26 en 27 mei 1990 in Rotterdam |
Spelers: | Marjo Broeders, Joost Tielen en Arian van Broekhoven | |
1994/1995 | 5e plaats | 27 en 28 mei 1995 in Rotterdam |
Spelers: | Corne Kortsmit, Dominique Lussenburg en Bartloo van Mourik | |
1995/1996 | 3e plaats | 18 en 19 mei 1996 in Hengelo |
Spelers: | Dominique Lussenburg, Dennis en Robbert van Vlaardingen | |
1998/1999 | 6e plaats | 15 en 16 mei 1999 in Rotterdam |
Spelers: | Jurgen Oonincx, Frans Grobben, Robert Rommers en Erwin ten Hoedt | |
2000/2001 | 6e plaats | 26 en 27 mei 2001 in Biddinghuizen |
Spelers: | Carlo van Gageldonk, Frans Grobben en Michael Verschuren | |
2001/2002 | 6e plaats | 25 en 26 mei 2002 in Hoogeveen |
Spelers: | Edwin en Anita Verschuren, Eef Eijskoot jr. en Sebastiaan van Dongen | |
2006/2007 | 7e plaats | |
Spelers: | Brian Bakkers, Jeroen Sillekens en Maikel van Wingerden | |
2009/2010 | 1e plaats | 5 en 6 juni 2010 in Hoogeveen |
Spelers: | Jeroen Testers, Giel Damen en Hans jr. Snellen | |
2014/2015 | 5e plaats | 30 en 31 mei 2015 in Zevenbergen |
Spelers: | Stephan Kortsmit, Sybren Hofma en Mike Fens | |
2015/2016 | 5e plaats | 28 en 29 mei 2016 in Afferden |
Spelers: | Team 1 met Stephan Kortsmit, Sybren Hofma en Mike Fens | |
6e plaats | 28 en 29 mei 2016 in Afferden | |
Spelers: | Team 2 met oa Rowan Kremer | |
2017/2018 | 1e plaats | 25 en 26 mei 2018 in Warmenhuizen |
Spelers: | Amorti/SVW 1: Stephan Kortsmit, Danick Kortsmit en Sharon Radings (SVW) | |
5e plaats | 25 en 26 mei 2018 in Warmenhuizen | |
Spelers: | Amorti/SVW 2: Sybren Hofma, Mike Fens en Merijn van Nispen (SVW) | |